15.7. - 27.7. 2024 Celofiremná dovolenka
Objednávky expedujeme od 29. 7. 2024

   +421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

G21 Arizona - BBQ kuchyňa - 6 horákov

1 265,90 €
2-5 dni
SKU
P - 6390330
Splnený sen všetkých šéfov grilovania a kráľov záhradných párty. Predstavuje sa so všetkou parádou a jedinečne dopĺňa náš rad elitných plynových grilov G21 BBQ Premium Line.

Splnený sen všetkých šéfov grilovania a kráľov záhradných párty. Predstavuje sa so všetkou parádou a jedinečne dopĺňa náš rad elitných plynových grilov G21 BBQ Premium Line.

Jedinečný gril na trhu – záhradná kuchyňa!

Plnené šampiňóny a mäso naraz? Pre plynový gril G21 Arizona, BBQ Premium Line 6 žiadny problém.

Mäso a zelenina na plynovom grile G21 Arizona, BBQ Premium Line 6

G21 BBQ Arizona nie je len obyčajný gril, ale dokonalá záhradná kuchyňa, ktorej nič nechýba. Plynové horáky so systémom Flame Tamer, drez pre pohodlné oplachovanie riadu, priestranná pracovná plocha pre prípravu pokrmov i dokonale vyriešený úložný priestor.

Grilovanie aj varenie vďaka ideálnemu riešeniu horákov

Z piatich hlavných horákov je jeden keramický, ktorý okamžite zaistí ešte vyššiu teplotu. Ďalší, šiesty horák, je na bočnej strane grilu. Môžete ho využiť aj ako varič. Dostali ste ku grilovanému mäsu chuť na dusenú zeleninu? Chcete deťom vonku pripraviť palacinky s čerstvým ovocím? Vyriešené.

Prednosti keramického horáka

Keramický horák dopĺňa výpočet výhod vynikajúceho grilu G21 BBQ Arizona. Vďaka jeho schopnosti zvýšiť teplotu až na 250 - 300° C ho môžete využiť na varenie aj grilovanie. Umiestnenie horáka zaručuje zdravú úpravu pokrmov a na horáku sa nepripaľuje ani tuk alebo šťavy. Na keramickom horáku môžete ugrilovať vynikajúci steak alebo celé kura. Horák je totiž výborný aj pre grilovanie na grilovacej ihle. Grilovacia ihla s motorčekom dĺžky 90 cm je súčasťou balenia

Výpočet výhod zďaleka nekončí

Čo nesmie chýbať v žiadnej kuchyni? Predsa drez. A ten nechýba ani pri grile G21 BBQ Arizona Premium line. Vstavaný drez má aj prívod na vodu zo záhradnej hadice. A po opláchnutí riadu drez len zakryte doskou a razom získate väčšiu pracovnú plochu na prípravu pochúťok na letné grilovanie. Rozmery drezu 44 x 38 cm

Úložné priestory s dvierkami

Pod horákmi a drezom sú vstavané priehradky, ktoré sme opatrili dvierkami pre ochranu uložených vecí pred počasím alebo prachom. Uskladnite tu grilovacie náradie i riad alebo plynovú bombu v dňoch, kedy gril nepoužívate.

Úložné priestory plynového grilu G21 Arizona, BBQ Premium Line 6

Systém Flame Tamer

Priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plameňmi a jeho vzplanutiu. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky len v mieste horáku, nedochádza tak k prehrievaniu len jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk odkvapávajúci z grilovaného mäsa steká po špeciálnej strieške Flame Tamer do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť horákov.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Ďalšie informácie
Darček zdarma Pripojovacia sada s nízkotlakovým regulátorom, Obal na gril Arizona
Záručná doba 4 roky
Technológia ohrevu Infra horák - RBS, Horák pod grilovacou plochou
Technológia horákov 4x hlavný nerezový + 1x RBS bočný keramický
Počet horákov 6,00 ks
Výkon 21 000,00 W
Grilovacia plocha - typ Rošt, Platňa, Rošt pre pozvoľné grilovanie
Grilovacia plocha Liatina, Smalt
Rozmery grilovacej plochy 64 x 49 cm
Grilovacia plocha 3 136,00 cm²
Varič na postrannom stolíku áno
Obslužnosť 16,00 osôb
Postranný stolík 2x, pevné
Možnosť pripojenia grilovacej ihly áno
Zapaľovanie Piezo mechanické
Teplomer áno, analogový, vo veku
Rozmery 252 x 120 x 62 cm
Napájanie Nízkotlakový plyn
Lapač tukov Výsuvný pod celou grilovacou plochou - pod horákmi
Výrobca G21
Hmotnosť 114.000000
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
  1. Nevada BBQ kuchyňa
    Nevada BBQ kuchyňa
    1 428,90 €
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené